ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТРАЛЬНЕ АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ КИЄВА», зареєстроване відповідно до законодавства України, ідентифікаційний код 41687487, юридична адреса: 04071, місто Київ, вул. Хорива, будинок 45/24 (далі по тексту іменовані «ми» або «нас», або «наш», або ТОВ «ЦАНК») – керуємо даним Сайтом.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

В даній Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

«Адміністрація сайту ТОВ «ЦАНК» (далі по тексту – Адміністрація сайту)» – уповноважені співробітники на управління Сайтом, що діють від імені ТОВ «ЦАНК», які організовують і (або) здійснює обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

«Персональні дані» – будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певної або встановленої фізичної особи (суб’єкту персональних даних).

«Обробка персональних даних» – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

«Конфіденційність персональних даних» – обов’язкове для дотримання Оператором або іншим хто отримав доступ до персональних даних особи вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності інших законних підстав.

«Користувач сайту ТОВ «ЦАНК» (далі Користувач)» – особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт ТОВ «ЦАНК».

«Cookies» – невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і який зберігається на комп’ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

«IP-адреса» – унікальний мережевий адрес вузла в комп’ютерній мережі, побудованої за протоколом IP.

ВСТУП

Ми повністю зацікавлені в захисті Ваших персональних даних та Вашої конфіденційності. Дана політика конфіденційності і повідомлення про персональні дані (надалі «Політика»), пояснює для яких цілей і яким чином ми використовуємо зібрану про Вас інформацію (далі також звану «персональними даними»). Тому будь ласка, прочитайте уважно цю Політику, тому що, використовуючи цей Сайт і будь-які послуги, які ми пропонуємо на цьому Сайті, є підтвердженням Вашої згоди і Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних, про що зазначено нижче.

Ця політика стосується тільки особистої інформації, яку ми збираємо про Вас з Сайту або від третіх осіб, а саме, такі як, соціальні медіа компанії. Це не відноситься до інформації про Вашу власність, яка надана нам нашими партнерами.

Ми ефективно прагнемо мінімізувати обсяг зібраних нами персональних даних, обмежуючи їх лише тією інформацією, яка на нашу думку необхідна для забезпечення повноцінного досвіду використання цього Сайту.

Ми збираємо і використовуємо Ваші персональні дані лише з Вашої попередньої прямої, добровільної та усвідомленої згоди, наданої на наш запит, який буде відображений на нашому Сайті.

Як правило, дати свою згоду Вам необхідно тільки один раз. У разі внесення змін до нашої Політики, щодо персональних даних, ми обов’язково повідомимо Вам про це і, можливо, Вам необхідно буде дати знову свою згоду.

ЯКІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ КОРИСТУВАЧА МИ ЗБЕРІГАЄМО

Інформація, яку Користувач дає нам: ми збираємо інформацію, яку Ви нам надаєте коли використовуєте наш Сайт. Також, ми можемо одночасно збирати і іншу інформацію про Користувача, таку як, відомості про тип об’єкта нерухомості, який цікавить Вас, його вартість та місцезнаходження і т.п. Крім того, ми можемо збирати інформацію, яку Ви надаєте нам при запиті повідомлень про об’єкт нерухомості на нашу електронну пошту. Ми також збираємо інформацію, яку Ви нам надаєте при спілкуванні з нами по телефону, електронній пошті або іншим чином.

Інформація, яку ми збираємо про Користувача: ця інформація відрізняється від «інформації, яку Користувач надає нам», оскільки вона стосується виключно зібраних нами технічних даних. Наприклад, ми можемо збирати технічну інформацію, яка потенційно може Вас ідентифікувати, такі як адреса інтернет-протоколу (IP), який використовується для підключення пристрою (ПК, планшета, мобільного телефону та ін.) до мережі інтернет, Ваше інтернет з’єднання, дані входу в систему, тип і версія браузера, вибрана мова в браузері, плагіни в браузері, настройки часового поясу, типи і версії плагінів браузера, операційна система і платформа, а / б тестування і його версії. Також, ми можемо збирати інформацію про Ваші відвідування, включаючи уніфіковані покажчики ресурсу (URL-адреси) повного маршруту переходів на наш сайт, через та з нього (включаючи дату і час), продукти які ви переглядали або шукали, помилки завантаження, час відгуку сторінки, тривалість відвідин певних сторінок, інформацію про взаємодію зі сторінками (таку як прокрутка, натискання і наведення курсору миші), методи переходу на сторінках і будь-який номер телефону, з якого телефонують на наш номер служби підтримки клієнтів.

Інформація про Користувача, яку ми отримуємо від третіх осіб: ми можемо отримати інформацію про Користувача, в разі використання Вами нашого Сайту, або ж у разі використання інших наданих нами послуги. У цьому випадку, після отримання таких даних ми повідомимо Вам, що вони можуть поширюватися всередині ТОВ «ЦАНК» і відповідно до даних, зібраних на цьому Сайті. Також, ми тісно співпрацюємо з третіми особами (в тому числі і з соціальними медіа платформами, постачальниками пошукової інформації, постачальниками аналітики, бізнес-партнерами і рекламними мережами) і можемо отримувати інформацію про Вас і від цих вказаних осіб.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ КОРИСТУВАЧА

Основні види використання

Ми використовуємо дані та інформацію, отримані від Користувача нашим Сайтом і нашими послугами, а саме:

 • для надання Користувачеві послуг, доступних на нашому Сайті і коли Користувач погоджується на таке використання, в подальшому для передачі пошукових запитів Користувача і повідомлень нашим членам, зокрема агентам по нерухомості, агентам з оренди нерухомості, комерційним агентам, орендодавцям або власникам нерухомості, з метою сприяння їм в безпосередньому спілкуванні з Користувачем і надання йому більш персоналізованих послуг. Це може включати зв’язок з Користувачем щодо інших відповідних об’єктів нерухомості, додавання Користувача в контактну базу даних для подальшої зв’язку та пропозиції Користувачеві додаткових послуг;
 • для надання послуг та інформації третім особам і нашим членам, які вони можуть використовувати для оцінки рівня їх ефективності;
 • для налаштування та збагачення досвіду використання Користувачем нашого Сайту;
 • для звернення до Користувача для отримання їх думки про наші послуги і періодичного повідомлення Користувача про важливі зміни в наших Умовах використання або цій Політиці або про розвиток цього Сайту чи наших послуг.

Технічні запитання

Дані та інформацію про Користувача, зібрану шляхом моніторингу цього Сайту під час його використання Користувачем, ми використовуємо для того, щоб:

 • визначити моделі, які ми можемо використовувати в нашій маркетингової стратегії і для надання нам допомоги в розробці, адмініструванні, підтримки і поліпшення наших послуг, функцій і оголошень;
 • проведення оглядів, які допомагають удосконалювати і оптимізувати наш Сайт;
 • забезпечення того, щоб зміст Сайту було максимально ефективним для Користувача і для його комп’ютера;
 • управління нашим Сайтом і його внутрішніх операцій, включаючи усунення неполадок, аналіз даних, тестування, дослідження, ведення статистики і опитувань;
 • в рамках наших зусиль щодо забезпечення збереження та безпеки нашого Сайту.

Ми можемо об’єднувати цю технічну інформацію з іншою наявною про Користувача інформацією в цілях сприяння нам у обробці Вашої інформації, як описано в цій Політиці.

Використання для маркетингу і комунікацій

Ми можемо використовувати персональну інформацію про Користувача для надання Вам маркетингових повідомлень або можливості нам, або третім особам спілкуватися з Користувачем про сторонні сервіси. Ми завжди будемо попередньо запитувати Вашу згоду на це, а Ви в будь-який момент можете звернувшись до нас, відмовитися від розсилки рекламних та інших повідомлень. Користувач завжди можете користуватися Сайтом без згоди на маркетинг. Для маркетингових і комунікаційних цілей ми можемо:

 • надавати Вам пряму маркетингову рекламу і повідомлення по електронній пошті, смс, поштою, по телефону або через наших обраних третіх осіб;
 • надавати поради і рекомендації Вам і іншим Користувачам нашого Сайту по продуктам або послугам, які Вас або їх можуть зацікавити;
 • спілкуватися з Вами на сторонніх соціальних медіа платформах і поширювати там Вашу інформацію;
 • надавати Вашу інформацію обраним третім особам, які на наш погляд можуть запропонувати Вам продукти або послуги, які можуть Вас зацікавити, щоб вони могли зв’язатися з Вами з приводу своїх продуктів і послуг;
 • відстежувати ефективність наших прямих маркетингових повідомлень і Ваших відповідей на них.

ХТО МАЄ ДОСТУП ДО ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

Ми зберігаємо доступ до всієї особистої інформації, яку ми отримали і яка виявилася в нашому розпорядженні про Користувача, таким чином ми несемо відповідальність за збереження цієї інформації, і на неї розповсюджуються будь-які умови або політика конфіденційності, які у нас є.

Якщо ми пропонуємо або надаємо послуги для Користувача, нам доведеться передати інформацію про Користувача третій особі для надання цих послуг. Використовуючи цей Сайт Користувач погоджується надавати нам Вашу інформацію третім особам, уповноваженим нами надавати такі послуги. Також, ми можемо дозволити третім особам надавати послуги від нашого імені, які можуть включати обробку (відбувається нашими потужностями) інформації про Користувача, наприклад для завершення часткової адресації або розширити інформацію, яку ми зберігаємо про Користувача. У будь-якому випадку ми не будемо передавати інформацію про Користувача кому-небудь, хто не є предметом зобов’язання належної конфіденційності в нашому контракті і ми не дозволимо третім особам використовувати інформацію про Користувача для маркетингових цілей без його на те згоди.

Ми не будемо розголошувати, продавати або поширювати інформацію про Користувача третім особам без його дозволу, якщо тільки ми не зобов’язані це робити відповідно до закону або для отримання професійної консультації. Ми будемо зберігати інформацію про Користувача до тих пір, поки це розумно і необхідно, і не довше, ніж дозволено законом.

ДЕ МИ ЗБЕРІГАЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ КОРИСТУВАЧА

На жаль, в даний час, не є цілком безпечною передача інформації через інтернет, в зв’язку з рівнем розвитку технологій. Зі свого боку, ми робимо все можливе для захисту персональних даних Користувача, але в свою чергу, ми не можемо гарантувати безпеку персональних даних Користувача, переданих на наш Сайт і будь-яка передача здійснюється на власний ризик Користувача. Як тільки ми отримаємо інформацію Користувача, ми застосовуємо суворі заходи і функції безпеки, щоб спробувати запобігти несанкціонованому доступу до неї.

Ми дотримуємося найбільш суворих заходів безпеки для забезпечення того, щоб персональна інформація Користувача не була ушкоджена, знищена або розкрита третім особам без дозволу Користувача і для запобігання несанкціонованого доступу до неї. Комп’ютери, на яких зберігається ця інформація, розміщені на безпечному об’єкті з обмеженим доступом, а ми використовуємо захищені брандмауери та інші заходи з обмеження електронного доступу до них.

Доступ до інформації, що дозволяє встановити особу мають тільки працівники, яким потрібен доступ до інформації Користувача для виконання певної роботи і ми можемо вимагати від Користувача проходження наших перевірок безпеки, перш ніж ми розкриємо інформацію.

ПРАВА КОРИСТУВАЧА

У Користувача є всі права, надані відповідно до чинного законодавства України, щодо персональних даних (в тому числі, і право на відмову від надання персональних даних, право на передачу персональних даних та інші гарантовані права).

COOKIES І ВІДСТЕЖЕННЯ

Як і багато інших Сайтів, ми використовуємо «файли Сookies» для персоналізації Ваших відвідин нашого сайту, спрощення процедури входу, відстеження Ваших переваг і використання нашого Сайту.

ЗМІНИ ДАНОЇ ПОЛІТИКИ

Будь-які зміни, які ми можемо внести в дану Політику в майбутньому, будуть опубліковані на цій сторінці і, і там де це буде доречно і необхідно, а також буде відправлено Вам повідомлення по електронній пошті або іншим способом. Тому, будь ласка частіше перевіряйте цю сторінку, щоб у випадку будь-яких поновлень або змін в цій Політиці побачити їх.